Друкарські плати P-CAD

:: Меню ::

Головна
Загальні відомості про систему проектування друкарських плат P-CAD
Створення компонентів і менеджер бібліотек проекту
Графічний редактор P-CAD Schematic
Графічний редактор друкарських плат P-CAD PCB
Автоматичне трасування з'єднань
Англо-російські терміни в САПР друкарських плат
Основні файли P-CAD
Розширення імен файлів в системі P-CAD
Атрибути системи P-CAD
Бібліотек P-CAD
Умовне графічне позначення символу компоненту
Таблиця імен і умовних позначень отворів на ПП
Література

:: Друзі ::

1ps
Карта сайту

:: Статистика ::

каталог сайтів

 

 

 

 

 

3.10. Генерація списку з'єднань

Список з'єднань включає інформацію про з'єднання виведення компоненту з певним ланцюгом (указується номер або ім'я електричного ланцюга). Ця інформація використовується при «упаковці схеми на друкарську плату», тобто при розміщенні корпусів-компонентів на монтажно-комутаційному полі - Пп.

Список з'єднань формується після виконання команди Utils/ Generate Netlist. У діалоговому вікні (мал. 3.35) у вікні Netlist Format вибирається необхідний формат запису списку з'єднань

Мал. 3.35. Вибір формату списку з'єднань

У нашому випадку вибирається формат P-CAD ASCII. Ім'я файлу списку з'єднань пропонується за умовчанням, а змінити ім'я можна е натиснення на кнопку Netlist Filename. При включенні прапорця Include Library Information у файл включається інформація, необхідна для формування в проекті бібліотеки символів компонентів за допомогою програми Library Executive (команда Library/ Translate).


:: Реклама ::

-

+

 

:: Посилання ::

ремонт xiaomi mi max 2 сервисный центр на Горбушке Свадебные платья 2013 года Ведь свадьба – это новая ступень в отношениях двух любящих друг друга людей, и не удивительно, что каждая девушка хочет выглядеть на этом празднике не только восхитительно, но и модно. Давайте рассмотрим, какой свадебный наряд актуален в 2013 году. Актуальным фасоном свадебного наряда 2013 году «рыбка».


 

 

 


Copyright © Kivik, 2010