Друкарські плати P-CAD

:: Меню ::

Головна
Загальні відомості про систему проектування друкарських плат P-CAD
Створення компонентів і менеджер бібліотек проекту
Графічний редактор P-CAD Schematic
Графічний редактор друкарських плат P-CAD PCB
Автоматичне трасування з'єднань
Англо-російські терміни в САПР друкарських плат
Основні файли P-CAD
Розширення імен файлів в системі P-CAD
Атрибути системи P-CAD
Бібліотек P-CAD
Умовне графічне позначення символу компоненту
Таблиця імен і умовних позначень отворів на ПП
Література

:: Друзі ::

1ps
Карта сайту

:: Статистика ::

каталог сайтів

 

 

 

 

 

5.3.2. Ручне трасування

Ручне трасування нових з'єднань або редагування існуючих трас проводиться після виконання команди Tools/ Manual route. Перед початком роботи на друкарській платі мають бути розміщені компоненти і визначені з'єднання між контактами компонентів по команді Place/connection або завантажена отримана раніше інформація про з'єднання командою Utils/load Netlist. Необхідно перевірити також наявність всіх шарів для трасування (інакше необхідно виконати команду Options/layers і набудувати шари трасування). Трасування проводиться тільки в сигнальних шарах. При спробі використовувати для трасування несигнальні шари з'являється повідомлення про помилку.

Траса на друкарській платі фіксується клацаннями лівої кнопки миші в місцях почала траси, її зламів і кінця траси. У разі порушення допустимих зазорів між об'єктами на друкарській платі помилка позначається маркерами (кухлями) жовтого кольору.

Перехід траси з одного шару на іншій з автоматичною вставкою перехідного отвору проводиться натисненням на клавішу номера сигнального шару. Клавіша L дозволяє перемикати сигнальні шари.

Для видалення останнього сегменту траси в контекстному меню натискається строчка Undo.

Якщо потрібно перервати трасування в тому місці, де знаходиться курсор (при натиснутої лівої клавіші миші), можна скористатися клавішею / (прямий слеш). Ця клавіша або перериває прокладку траси, або показує найкоротший шлях від перерваного місця до контакту. Цей найкоротший шлях називається оптимізацією частково виконаного трасування, і цей режим включається прапорцем Optimize Partial Route команди Options/configure.

В процесі виконання ручного трасування після натиснення на праву кнопку миші з'являється контекстне меню, яке дозволяє виконати наступні операції:

  • Exit - завершення прокладки траси (траса залишається нерозведенню);
  • Finish — автоматичне завершення траси програмою;
  • Lock - припинення прокладки траси (траса залишається недоразведенной).


:: Реклама ::

-

Hydroizolacja dwuskladnikowa подробнее. +

 

:: Посилання ::

Кресло-качалка Берегиня (012.004) Кресло-качалка Лада (012.001) Кресло-качалка Лада (012.001) не только красива но и полезна. Качание в кресле положительно влияет на психологическое здоровье человека, что в последствии отображается и на физическом здоровье.


 

 

 


Copyright © Kivik, 2010